• Arnhem Rhinos Aspiranten U16

  • Team indeling
    Naam
    Klompmaker, Siem
    Kortink, Anna Birthe
    Kortink, Julian
    Kroes, Jesse
    Maanen, Levi van
    Schotanus, Kaj
    Vulpen, Koen van

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 12:00Arnhem Rhinos AH1 - Houten Dragons AH1Valkenhuizen
    2 okt. 12:00Arnhem Rhinos AH1 - Quick Amersfoort AH1Valkenhuizen
  • Trainingsschema
    Dag Tijd
    Maandag 18:00 tot 19:30 uur
    Woensdag 18:00 tot 19:30 uur
  • Staf
    NaamRolFunctie
    Kortink, NielsTechnische staf
    Maanen, Bryan vanOverige staf
    Weerd, Marcel vanTechnische stafTeammanager
  • Poulestanden Arnhem Rhinos AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)
    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Nieuwegein Diamonds AH199001283518
    2Houten Dragons AH110712984815
    3Blue Socks AH211515659011
    4Phoenix AH18422846310
    5Arnhem Rhinos AH1841356749
    6Quick Amersfoort AH1831470727
    7Moorfielders AH1930663946
    8UVV AH3810760882
    9Domstad Dodgers AH29108601202
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Arnhem Rhinos AH1 - UVV AH315 - 3
    11 sep.Phoenix AH1 - Arnhem Rhinos AH16 - 6