• Arnhem Rhinos Aspiranten U16

  • Team indeling
    Naam
    Klompmaker, Siem
    Kortink, Anna Birthe
    Kortink, Julian
    Kroes, Jesse
    Maanen, Levi van
    Schotanus, Kaj
    Vulpen, Koen van

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Trainingsschema
    Dag Tijd
    Maandag 18:00 tot 19:30 uur
    Woensdag 18:00 tot 19:30 uur
  • Staf
    NaamRolFunctie
    Kortink, NielsTechnische staf
    Maanen, Bryan vanOverige staf
    Weerd, Marcel vanTechnische stafTeammanager
  • Poulestanden Arnhem Rhinos AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)
    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Nieuwegein Diamonds AH11211011624522
    2Houten Dragons AH1129121195419
    3Phoenix AH1116231048514
    4Quick Amersfoort AH1115241169612
    5Blue Socks AH2135268011512
    6Arnhem Rhinos AH1115157311111
    7Moorfielders AH112408831138
    8UVV AH312309831226
    9Domstad Dodgers AH2121011751542
  • Uitslagen

    Geen informatie