• Arnhem Rhinos H1 BASEBALL
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    Baez Duran, AlexioTeamspeler
    Nobbe, CasperTeamspeler
    Robbers, LennaertTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf
    NaamRolFunctie
    Baez Duran, AlexioOverige staf
    Weerd, Marcel vanOverige stafTeammanager
    West, Casper vanOverige staf
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:30Arnhem Rhinos H1 - Royals H1Valkenhuizen
    3 okt. 14:00Nieuwegein Diamonds H1 - Arnhem Rhinos H1Sportpark Galecopperzoom
    17 okt. 14:30Arnhem Rhinos H1 - Houten Dragons H1Valkenhuizen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Arnhem Rhinos H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)
    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Ducks H16600764012
    2PSV H18512722911
    3Hazenkamp H27502814510
    4Arnhem Rhinos H1630366636
    5Houten Dragons H1830565776
    6Royals H1521238395
    7Hazenkamp H39207621244
    8Nieuwegein Diamonds H1500527700
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Arnhem Rhinos H1

    VS

    Royals H1

    26 september 202114:30 uur
    Valkenhuizen 1 - Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec