• Arnhem Rhinos H1 BASEBALL
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    Baez Duran, AlexioTeamspeler
    Nobbe, CasperTeamspeler
    Robbers, LennaertTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf
    NaamRolFunctie
    Baez Duran, AlexioOverige staf
    Weerd, Marcel vanOverige stafTeammanager
    West, Casper vanOverige staf
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Arnhem Rhinos H1 - Houten Dragons H111 - 13
  • Poulestanden Arnhem Rhinos H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)
    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Ducks H17700784114
    2Houten Dragons H1116051049312
    3PSV H110514744211
    4Hazenkamp H27502814510
    5Royals H1741279499
    6Arnhem Rhinos H18305821026
    7Hazenkamp H310208671394
    8Nieuwegein Diamonds H1600631850
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec