• Arnhem Rhinos H2 BASEBALL
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    Algarbe Roye, ManuelTeamspeler
    Beke, DavidTeamspeler
    Driessen, VascoTeamspeler
    Driessen, YannickTeamspeler
    Mendez, JDTeamspeler
    Prinsen, MartijnTeamspeler
    Saban Malla Ali, SaidTeamspeler
    Werf, Jeroen van derTeamspeler
    West, Casper vanTeamspeler
    Woude, Sam v/dTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Arnhem Rhinos H2 (HSTB1 Honkbal Senioren)
    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eagles H1108021075416
    2Wyck Lions H18602914112
    3Robur '58 H19504775510
    4Arnhem Rhinos H29504826310
    5Moorfielders H1841381499
    6UVV H3104151021089
    7Caribe H2730458506
    8Blue Socks H2730456596
    9WSB H210307651226
    10Domstad Dodgers H3630332824
    11Blue Hawks Zwolle H1820648994
    12Domstad Dodgers H220029260
  • Staf
    NaamRolFunctie
    Weerd, Marcel vanOverige staf
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec