• Arnhem Rhinos H2 BASEBALL
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    Algarbe Roye, ManuelTeamspeler
    Beke, DavidTeamspeler
    Driessen, VascoTeamspeler
    Driessen, YannickTeamspeler
    Mendez, JDTeamspeler
    Prinsen, MartijnTeamspeler
    Saban Malla Ali, SaidTeamspeler
    Werf, Jeroen van derTeamspeler
    West, Casper vanTeamspeler
    Woude, Sam v/dTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:00Blue Hawks Zwolle H1 - Arnhem Rhinos H2Sportpark Peterskamp
    3 okt. 10:30Arnhem Rhinos H2 - Moorfielders H1Valkenhuizen
    10 okt. 13:00Robur '58 H1 - Arnhem Rhinos H2Sportpark Orderbos
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Arnhem Rhinos H2 - Robur '58 H15 - 21
    12 sep.Moorfielders H1 - Arnhem Rhinos H22 - 4
  • Poulestanden Arnhem Rhinos H2 (HSTB1 Honkbal Senioren)
    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Eagles H18602814012
    2Wyck Lions H16501652810
    3UVV H3841391819
    4Robur '58 H1640261408
    5Arnhem Rhinos H2740371518
    6Caribe H2630350416
    7Blue Hawks Zwolle H1720544894
    8Moorfielders H1511342403
    9Domstad Dodgers H3320121432
    10Blue Socks H2510435492
    11WSB H2610540922
    12Domstad Dodgers H21001290
  • Staf
    NaamRolFunctie
    Weerd, Marcel vanOverige staf
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Blue Hawks Zwolle H1

    VS

    Arnhem Rhinos H2

    26 september 202114:00 uur
    Sportpark Peterskamp 1 - Honkbal /Jeugd honkbal-softbal

    dag

    uur

    min

    sec